A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №8 Святошинського району м. Києва

Програми з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізкультура»

Програми з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізкультура»

 

Програмикорекційних занять з ЛФК  для дітей з порушеннями опорно-руховогоапарату:

https://imzo.gov.ua/osvita/zagalno-serednya-osvita/korektsiyni-programi/korektsiyno-rozvitkovi-zanyattya-dlya-ditey-z-porushennyami-oporno-ruhovogo-apparatu/

 

«Лікувальна фізкультура». Програма з корекційно-розвиткової роботи  для підготовчих, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із порушеннями опорно-рухового апарату. Остапенко Т. В., Авраменко Л. Ю., Свистун Г. М.

https://drive.google.com/file/d/0B3m2TqBM0APKMkhEdnlnRHBudTQ/view

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізична культура для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату» для 1-4 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату (автори: Остапенко Т.В., Авраменко Л.Ю., Свистун Г.М.).

https://docs.google.com/document/d/1UpxA-JlyMF9vrflqfsPa36XjUixaH2BE_i0Ws1Pc7pg/edit

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Програма корекційних занять з ЛФК для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату (Остапенко Т. В., Авраменко Ю. В., Свистун Г. М.).

https://drive.google.com/file/d/0B3m2TqBM0APKQmFyLWJZMHBodnM/view

 

Програми з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізкультура» для дітей з порушеннями зору:

«Лікувальна фізична культура». Програма з корекційно-розвиткової роботи для підготовчого, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для сліпих дітей та дітей зі зниженим зором. Шеремет Б. Г.

https://drive.google.com/file/d/0B3m2TqBM0APKUHN5X2M1Zk5Ud1E/view

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізична культура (Ритміка)» для 5-6 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для сліпих дітей та дітей зі зниженим зором (Шеремет Б. Г., Начинова О. В., Дашковська А. В., Міхєєва Н. І.).

https://drive.google.com/file/d/0B3m2TqBM0APKNWdXaVdjbzFMV00/view

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Просторове орієнтування» для 1-4 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з порушеннями зору (для сліпих дітей) (автор: Кондратенко С.В.).

https://drive.google.com/file/d/16Y4o47AJUv105rbqiCD2pPe0YAQi4bK2/view

 

Програми з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізкультура» для дітей з порушеннями слуху:

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізична культура» для підготовчих, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим слухом (Форостян О. І., Шеремет Б. Г., Лещій Н. П., Малій В. М.).

 

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізична культура» для підготовчих, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей (Форостян О. І., Шеремет Б. Г., Лещій Н. П., Малій В. М.).

https://drive.google.com/file/d/0B3m2TqBM0APKMWlQRTNMbVVwLTg/view

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізична культура» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим слухом (Форостян О. І., Шеремет Б. Г., Лещій Н. П., Малій В. М.).

https://drive.google.com/file/d/0B3m2TqBM0APKaHdVQmVheGVLR1U/view

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізична культура» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей (Форостян О. І., Шеремет Б. Г., Лещій Н. П., Малій В. М.).

https://drive.google.com/file/d/0B3m2TqBM0APKYXZrcl94dTJkenc/view

 

Програми з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізкультура» для дітей з тяжкими порушеннями мовлення:

Програма з лікувальної фізичної культури для спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів для дітей з тяжкими порушеннями мовлення (підготовчий, 1-6 класи)

https://drive.google.com/file/d/0B3m2TqBM0APKX2Nub2FfVjF0VUE/view

Програма з лікувальної фізичної культури для спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів для дітей з тяжкими порушеннями мовлення ( 7-10 класи )

https://drive.google.com/file/d/0B3m2TqBM0APKb2h0SHZTR0xXTDA/view

 

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізкультура» із затримкою психічного розвитку:

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізична культура» для 5-9 класів для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку (Шеремет Б. Г., Сак Т. В., Соколова Г. Б., Маматова З. Р., Бабяк О. О., Мельниченко М. В.).

https://drive.google.com/file/d/0B3m2TqBM0APKZ0VPazZiUU9TUUE/view

 

Програми з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізкультура» для дітей з інтелектуальними порушеннями:

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізкультура» для 1-4 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями (Бобренко І.В.).

https://docs.google.com/document/d/1sHhsQWMWLbnz8iCsKuGHGC95tdk7LMSgK-vzSUO3ly0/edit

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізична культура» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Бобренко І. В.).

https://drive.google.com/file/d/0B3m2TqBM0APKc19MZnF5NXpxLUk/view

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора