A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №8 Святошинського району м. Києва

Інформаційно-просвітницька діяльність

29.04.21р. фахівцями ІРЦ була проведена онлайн зустріч з представниками шкіл:   

ЗЗСО№ 206,162,222,198,131,223,235,140,13, 83,288,131,154,40,

Київська гімназія східних мов №1 .

Під час зустрічі фахівцями ІРЦ були розкриті питання щодо порядку та необхідності проходження повторної комплексної оцінки дітей при переході з молодшої школи в середню,з середньої школи в старшу, при зміні програми дитини.

Фахівці ІРЦ надали рекомендації щодо підготовки пакету документів для проходження дитиною повторної комплексної оцінки, рекомендації щодо підготовки характеристики на дитину.

Фахівцями ІРЦ були надані відповіді на запитання.

На зустрічі були присутні 57 учасників.

                 

 

                

 

 

 

 

22.04.21 р. фахівцями ІРЦ була проведена онлайн зустріч

з педагогічним  колективом спеціальної школи № 15 в форматі

"запитання-відповіді"

Під час зустрічі фахівцями ІРЦ були розкриті питання щодо порядку та необхідності проходження повторної комплексної оцінки дітей при переході з 4 в 5 клас, при зміні програми дитини. Були розглянуті питання щодо роботи з бакьками дітей з ООП.

Фахівцями ІРЦ були надані відповіді на запитання педагогічного колективу.

                               

 

 

                                                     

 

 

 

 

21.04.21 р. фахівцями ІРЦ була проведена онлайн зустріч

з педагогічним  колективом ЗЗСО № 203 в форматі

"запитання-відповіді"

Фахівці ІРЦ надали відповіді на питання педагогічного колективу ЗЗСО №203 а саме: способи регуляції нетипової поведінки учнів, допомога дітям з ООП під час роботи на групі продовженого дня, ознайомили з формами роботи вчителя та асистента вчителя з слабочуючими дітьми, та практикою впровадження елементів атр-терапії .

Фахівці ІРЦ надали розяснення щодо правил та необхідності проходження повторної комплексної оцінки дитини та підготовки необхідного пакету документів дитини.

 

                         

 

20.04.21 р. фахівцями ІРЦ була проведена онлайн зустріч

з педагогічним  колективом ЗЗСО № 215 в форматі

"запитання-відповіді"

Фахівцями ІРЦ  були розкриті питання щодо проходження повторної комплексної оцінки учнів, та підготовки відповідного пакету документів.

Під час зустрічі фахівці ІРЦ надали відповіді на питання щодо організації інклюзивного навчання, а саме: робота з ІПР моніторинг стану розвитку учня та його навчальних досягнень, особливості роботи асистента-вчителя  під час дистанційного навчання. Надані рекомендації для роботи з батьками щодо необхідності звернення в ІРЦ.

                 

                  

 

 

 

 

14.04.21р. фахівцями ІРЦ була проведена онлайн зустріч з педагогічним колективом  ЗЗСО №205 в форматі

"запитання-відповіді"

Фахівцями ІРЦ були надані рекомендації щодо повторної КОР дитини та підготовку необхідних документів. Були розкриті питання, щодо вступу дітей до логопедичного класу, подання документів до ІРЦ  в умовах карантинних обмежень. Відбулось обговорення організації проведення корекційно-розвиткових занять, як в логопедичному класі, так і за умов інклюзивного навчання.

 

 

                           

                                                     

 

 

 

На шляху інклюзії

 

20.02.2020 у школі І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса було проведено «Круглий стіл» з актуальної проблеми – організації інклюзивного навчання дітей з особливими потребами.

До педагогів прийшли спеціалісти інклюзивно-ресурсного центру № 8 Святошинського району. Директор центру Трухан А. Г. та логопеди розповіли про напрямки роботи з дітьми, що мають особливі потреби. На даний час ще є багато складних питань як для педагогів школи, так і для батьків дітей з особливими освітніми потребами. Тому працівники інклюзивно-ресурсного центру запропонували свою допомогу шкільному психологу, учителям та батькам.

Учителі школи поділилися власним досвідом роботи, торкнулися ряду важливих проблем, а також почули поради спеціалістів центру.

 

          

 

                                                        

 

 

Семінар : "Організація інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах".

10.02.2020 р. на базі сереньої загальноосвітньої школи № 297 фахівцями ІРЦ № 8 Святошинського району м. Києва було проведено семінар на тему: "Організація інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах".

 

         

 

 

 

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора